KOLONIA LETNIA „ SŁONECZNA PRZYGODA ” W ŁUKĘCINIE

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE „MAŁOPOLSKA” W KRAKOWIE ZAPRASZA DZIECI W WIEKU  OD 10 DO 16 LAT NA KOLONIĘ LETNIĄ „ SŁONECZNA PRZYGODA ”   W  ŁUKĘCINIE

KOLONIA ŁUKĘCIN 01.08. – 15.08.2019 (15 dni ) 1630.00 zł/os Dostępne

ŁUKĘCIN – osada letniskowa w północno-zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów, położona między Dziwnówkiem         a Pobierowem, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Łukęcin posiada szeroką, piaszczystą plażę. Na terenie tym znajduje się również rezerwat przyrody Klif. Miejscowość posiada warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego. W oparciu o właściwości warunków naturalnych ustalono dla zakładów lecznictwa         w Łukęcinie pierwszoplanowe kierunki lecznicze: choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego. Kierunkiem drugoplanowym były choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii oraz kierunek klimatyczno-usprawniający.

ZAKWATEROWANIE : Ośrodek Wczasowo – Kolonijny  „PIONIER” - usytuowany  w malowniczym miejscu Łukęcina. Ośrodek w odległości 400 metrów od morza. To doskonale miejsce do wypoczynku. Swoim położeniem wśród pięknych i rzadkich okazów drzew sprzyja miłemu i spokojnemu spędzeniu czasu w gronie przyjaciół. Zakwaterowanie w budynkach murowanych. Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami i telewizorem.

Do dyspozycji uczestników:

• stołówka,
  • sala dyskotekowa,
  • sala kinowa, świetlica,
  • badminton,
  • boiska sportowe ( piłki nożnej, siatkowej, koszykówki ),
  • wiata ze scenę do organizacji zabaw, występów, treningów, rozgrywek sportowych,
  • rozległy park rekreacyjny,
  • plac zabaw,
  • sprzęt plażowy,
  • sprzęt sportowy,
  • stoły do tenisa,
  • rowery,
  • miejsce na ognisko/grilla,
  • materiały piśmiennicze, sprzęt sportowy /piłki, rakietki, skakanki, gry/.

TERMIN: 01.08. – 15.08.2019  (15 dni )

CENA: 1630,00 PLN

CENA ZAWIERA:

ZAKWATEROWANIE: noclegi + wyżywienie w dniu wyjazdu

• WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie + prowiant na drogę powrotną
  • TRANSPORT: luksusowy autokar
  • UBEZPIECZENIE: NNW
  • KADRA: kierownik, wykwalifikowani wychowawcy, ratownik , opieka medyczna

/pielęgniarka, lekarz na telefon/.

• WYCIECZKI WRAZ Z BILETAMI WSTĘPU ORAZ PRZEWODNIKAMI

Zgłoszenia udziału w wyjeździe przyjmuje bezpośrednio kierownik kolonii do dnia 14.03.19r. Joanna Mielniczuk  (602-253-327) lub mailowo na adres : asienkamiel@poczta.onet.pl lub biuro Stowarzyszenia  tel. (12) 413-52-30.

Zaliczki w wysokości 400,00 zł. prosimy przekazywać na konto Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska  w Banku PeKaO SA  nr 61 1240 4533 1111 0010 3204 7812 z dopiskiem - Kolonia Letnia „Słoneczna  przygoda - Łukęcin 2019” lub osobiście do kierownika kolonii do dnia 14.03.2019r. ( pozostałą kwotę można wpłacać   w całości lub w dwóch ratach -  informacja o terminach wpłat zostanie podana później ).

KARTA KOLONIJNA

PROGRAM  KOLONII :

• WYCIECZKA DO MIĘDZYZDROJÓW :

- Promenada Gwiazd,

- Gabinet Figur Woskowych,

- Oceanarium,

- Seans w Planetarium,

- Żywa lekcja historii w Bunkrze V-3,

- Woliński Park Narodowy : Zagroda Pokazowa Żubrów, Muzeum Przyrodnicze,

- Kawcza Góra.

• WYCIECZKA DO DZIWNOWA :

- Park Miniatur i Kolejek,

- Most Zwodzony,

- Promenada Nadmorska,

- Port rybacki i Przystań pasażerska.

• REJS STATKIEM
  •  WYCIECZKA DO POBIEROWA :

- Papugarnia,

- Oko Iluzji,

- Zegar Kwiatowy.

• WYCIECZKA DO TRZĘSACZA :

- Ruiny gotyckiego kościoła na skarpie,

- Platforma Widokowa,

- Multimedialne Muzeum na Klifie.

•   WYCIECZKA ROWEROWA

PIESZE WYCIECZKI PO OKOLICY, PROMENADA

>      ognisko z pieczeniem kiełbasek

>      WIELKA KOLONIJNA OLIMPIADA SPORTOWA z licznymi nagrodami dla najlepszych

>      Bal Mistrzów Sportu z rozdaniem dyplomów, medali i nagród

>      plażowanie i kąpiele morskie

>      zajęcia taneczne

>      dyskoteki

>      bal przebierańców – wybór królowej i króla balu 

>      rozgrywki sportowe : siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy, kometka

>      letni konkurs „Mam talent”

>      konkurs plażowy „Najciekawsza piaskowa budowla”

>      konkurs czystości

>      zabawy integracyjne z animatorem – WIELKIE BAŃKI MYDLANE, NAUKA SKRĘCANIA  ZWIERZĄTEK Z BALONÓW, ZABAWY Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ

>      zajęcia plastyczne – tworzenie pamiątek znad morza, malowanie na folii

>      gry terenowe z ciekawymi zadaniami

>      chrzest kolonijny ????

>      opieka ratowników nad morzem

>      dodatkowe atrakcje – NIESPODZIANKI 

ZAPEWNIAMY REALIZACJĘ PROGRAMU PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ PROWADZĄC CODZIENNĄ GIMNASTYKĘ PORANNĄ I NATURALNĄ

INHALACJĘ JAKO METODĘ LECZENIA  SCHORZEŃ GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH.