PIĘKNIE ŻYĆ - FESTIWAL TWÓRCZOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W CHRZANOWIE

Jubileuszowy V Festiwal „Pięknie żyć” organizowany przez SOSW w Chrzanowie pod patronatem Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi  odbył się 28 kwietnia 2022 r w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Celem Festiwalu  jest zaprezentowanie twórczości artystycznej, wokalnej, form teatralnych i ruchu scenicznego osób z niepełnosprawnością a także zapewnienie uczestnikom niezapomnianej zabawy z wyjątkowymi gośćmi. W tym roku Festiwal uświetnił swoim występem zespół Galicja: Lidia Jazgar i Ryszard Brączek oraz prezentacje artystyczne przedszkolaków, uczniów z placówek powiatu chrzanowskiego, gości z DPS i Fundacji Brata Alberta. Pan Prezes Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska Bohdan Piotrowicz przekazał nagrody książkowe oraz plakaty do kolorowania wychowankom SOSW w Chrzanowie.