Pobiednicki Konkurs Piosenki 2021

Pobiednicki Konkurs Piosenki 2021

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4 - 8 szkół podstawowych do udziału w Pobiednickim Konkursie Piosenki 2021. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Igołomi-Wawrzeńczycach, Pani Agnieszka Wawrzeń. Wydarzenie odbędzie się w dniu 25 lipca 2021 roku, dokładne informacje o godzinie rozpoczęcia zostaną podane w późniejszym terminie i przekazane telefonicznie do zgłoszonych uczestników.

Pobiednicki Konkurs Piosenki, tak jak w ubiegłych latach, zostanie poprzedzony darmowymi warsztatami wokalnymi dla uczestników konkursu.

Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do dnia 18 lipca 2021 r. do godz. 15:00.

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na maila: biuro@pobiednicki.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko uczestnika,

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna dziecka wraz z numerem kontaktowym,

- wiek i klasę, do której dziecko będzie uczęszczało od września 2021,

 - tytuły 2 piosenek oraz wykonawców,

- informację, czy uczestnik jest zainteresowany wzięciem udziału w warsztatach poprzedzających Pobiednicki Konkurs Piosenki.

Regulamin - pdf

 

więcej informacji:

www.pobiednicki.pl

e-mail: biuro@pobiednicki.pl

tel. 799-047-899, 515-559-714

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.