WZ KRAfos

W dniu 28 czerwca 2019, o godz. 13.00 w Centrum Obywatelskim, ul. Reymonta 20, odbyło Walne Zebranie  Krakowskiego Forum Organizacji Społecznych (KRAfos).

W trakcie Walnego Zebrania przedstawiono sprawozdania merytoryczne i finansowe KRAfos za rok 2018. Sprawozdanie przedstawiła również Komisja Rewizyjna KRAfos z wnioskiem o udzielenie absolutorium Zarządowi za rok 2018.

W trakcie zebrania uczestniczący w nim Prezes  ZW SPSM (organizacja członkowska KRAfos) podkreślił wolontariacki charakter KRAfos, umiejętność pozyskiwania środków grantowych na działalność i umiejętność Zarządzania Centrum Obywatelskim.

Gościem na Walnym Sprawozdawczym SPSM w dniu  9.02.2019, był Prezes Zarządu Krakowskiego KRAfos Pan mgr Ferdynand Nawratil.

Krakowskiemu Forum Organizacji Społecznych życzymy kolejnych sukcesów w realizowanej misji.

                                                                                               ZW SPSM

Galeria zdjęć

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.