SALAMANDRA

Wakacje tuż tuż ... a Ty nie masz jeszcze pomysłu na nie !?  

Biuro Turystyki Szkolnej „Salamandra" przy SPSM powstało jesienią 2007 roku. Posiada swój statut, regulamin i władze. Głównym celem biura jest organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska nauczycielskiego. 
Zapraszamy szkoły i nauczycieli do współpracy. Oferujemy wyjazdy szkolne, edukacyjne, rekreacyjne; dopasowane do potrzeb każdej grupy, szkoły, czy klasy.  
Celem zapewnienia ciekawego, bezpiecznego i czynnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży wybieramy atrakcyjne miejsca, zatrudniamy profesjonalną opiekę, oraz opracowujemy ciekawy program. Staramy się aby nasze oferty były atrakcyjne cenowo i profesjonalnie przygotowane. 
Jeżeli szukacie Państwo właśnie takiej oferty dla swoich podopiecznych, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naszą ofertę znajdziesz (TUTAJ !!!) 

   

 

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.